KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 2895117
nr 289 5117
Etsning
sign. Axel Fridell, London Dee, 15x12
Utrop:
600 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 1 december 2003
1.200 kr
800 kr
1.000 kr
2.300 kr
2.400 kr
3.300 kr
3.100 kr
4.100 kr
4.000 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)